تمام مطالب دسته مقالات
THE SAFEST AIRCRAFTS IN THE WORLD

We have already introduced you with the list of the most unsafe aircrafts in the world in the opinion of the BusinessWeek; now let’s take a look at the list of the safest aircrafts provided by the same edition.

TOP 10 PLACES TO GO IN CALIFORNIA

California is a big place—so big, in fact, it can be hard to narrow down where in the state you would like to visit. From top to bottom, there are famous towns and exciting attractions that everyone should see at least once. Check out ten places in California you should add to your bucket list below!

لاکپشت پوزه عقابی | از عجایب هفتگانه جزیره قشم

لاک پشت پوزه عقابی آن قدر خاص و منحصر به فرد است که جزء یکی از عجایب هفتگانه قشم است.

طولانی ترین مسیرهای پروازی جهان را بشناسید

همه ما سفر با هواپیما را به دلیل کوتاه شدن طول مسیر انتخاب می کنیم اما در عین حال مسیرهایی هم وجود دارند که با وجود هواپیما طولانی و خسته کننده هستند در ادامه به این مسیرها می پردازیم.

همه چیز درباره میدان پلازا مایور در مادرید

پلازا مایور، میدانی با گذرگاه‌های طاقی در شهر مادرید است که بین گردشگران و مردم محلی به یک اندازه مشهور است و ساختمان‌های فضای مستطیلی متقارن آن، نظام معماری یکدستی دارند.

ماشین هایی شبیه زمین های ورزشی

شاید تایپه پایتخت کشور تایوان با جاذبه های تاریخی و… شناخته نباشد، اما همیشه حتما لازم نیست تا شهری برای جذب توریست و گردشگر، این بناها را داشته باشد.

 ۱۰ سال پرواز رایگان ، هدیه ایر کانادا به یک خانواده

ایرلاین دولتی کانادا برای جبران اشتباه خود در فروش همزمان ۴ صندلی یک پرواز به ۸ نفر، پیشنهاد ۱۰ سال پرواز رایگان به این خانواده ۴ نفره داد.

سوغاتی های کیپ تاون

بخشی از لذت بازدید از یک کشور خرید یادگاری از سفر است. آفریقای جنوبی از مواد غذایی و نوشیدنی های منحصر به فرد به عنوان سوغات کم ندارد که با خرید آنها دوستان و خانواده یخود را تحت تاثیر قرار خواهید داد.

‏تصاویر خارق العاده مسابقات عکاسی سونی در سال 2017‏ ‏ ‏

عکس ها بین تاریخ 21 آوریل تا 7 می 2017 در سامرست هاوس لندن به نمایش گذاشته خواهد شد و برنده آن نیز ‏‏20 آوریل معرفی می شود.

چرا سفر برای سلامت بدن مفید است ؟

اگر اهل سفر کردن باشید نیازی نیست چیزی شما را ترغیب کند تا یک تعطیلات عالی و به دور از شلوغی و استرس زندگی ‏مدرن داشته باشید. اما جالب است بدانید تحقیقات نشان داده افرادی که بیشتر سفر می کنند نسبت به افرادی که سفر نمی کنند انسان ‏های سالم تری هستند.

ژئوتوریسم چیست؟

ژئوتوریسم (Geotourism) یکی از رشته های کردشگری وابسته به طبیعت است است که به معرفی پدیده های زمین شناسی به گردشگران با حفظ هویت مکانی آنها می پردازد.

‏‏ترسناک ترین نقاط جهان

مقاصد گردشگری همیشه زیبا و خوشایند نیستند ، برخی مواقع ممکن است ترسناک بودن یا حتی زشت بودن آنها باعث شهرتشان ‏شده باشد. با سیتاسفر همراه باشید تا با برخی از ترسناک ترین نقاط جهان آشنا شوید. ‏ ‏‏ ‏ ‏

چرا پنجره های هواپیما گرد است؟

اگر به صورت هوایی سفر کرده باشید حتما دیده اید که همیشه و در همه هواپیماها، پنجره ها دایره ای یا بیضی شکل هستند. اما آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا اینگونه است و آیا فقط بر اساس اصول زیباشناختی، پنجره ها گرد انتخاب می شوند یا دلیل مهندسی دارد؟ پاسخ در واقع، بسیار ساده است!!تمامی حقوق وب سایت برای سیتا سفر محفوظ است.